Wyróżnienia dla studentów Wydziału Medycznego podczas święta 75-lecia Politechniki Bydgoskiej
19 czerwca 2026

Z ogromną dumą i satysfakcją składamy serdeczne gratulacje Studentom Wydziału Medycznego, którzy zostali wyróżnieni za godne reprezentowanie Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich: Ałła Sobachenko, Jakub Rogoziński, Jakub Cheliński, Wiktor Przybylski, Julia Juhnke, Maria Pujanek z kierunku lekarskiego oraz Krystyna Stolarska z kierunku pielęgniarstwo.

Wasze zaangażowanie, profesjonalizm, aktywność oraz postawa stanowią doskonały przykład tego, jak poprzez wiedzę, pasję i odpowiedzialność budować pozytywny wizerunek naszej Uczelni. Jesteśmy dumni, że swoją działalnością i osiągnięciami przyczyniacie się do promocji wartości akademickich oraz wzmacniacie prestiż Politechniki Bydgoskiej.

Życzymy Wam kolejnych sukcesów, nieustającej motywacji do rozwoju oraz realizacji ambitnych celów naukowych i zawodowych.

Dziękujemy za to, że z dumą reprezentujecie naszą społeczność akademicką!